Οι δοκιμές των αποτελεσμάτων είναι μια σημαντική στιγμή στη ζωή ενός έργου- η ανατροφοδότηση που λαμβάνεται από την ομάδα-στόχο χρησιμεύει για την παροχή ενός αποτελέσματος υψηλής ποιότητας. Κατά τη διάρκεια αυτής της διαδικτυακής συνάντησης, οι εταίροι έκαναν απολογισμό αυτής της φάσης και συμφώνησαν τις προθεσμίες.
Η διοργάνωση πολλαπλασιαστικών εκδηλώσεων ήταν επίσης στην ημερήσια διάταξη, οπότε οι εταίροι εργάστηκαν για την προετοιμασία κατευθυντήριων γραμμών και προετοίμασαν την απαραίτητη τεκμηρίωση για την τελική έκθεση.
![](https://digi4sme.eu/wp-content/uploads/2021/07/erasmus_logo-1500x430.png)
Αυτό το έργο χρηματοδοτήθηκε με την υποστήριξη της Ευρωπαϊκής Επιτροπής στο πλαίσιο του προγράμματος Erasmus+ Συμπράξεων για την καινοτομία και την ανταλλαγή ορθών πρακτικών, τις στρατηγικές εταιρικές σχέσεις για την εκπαίδευση ενηλίκων. Όλες οι δημοσιεύσεις και οι ανακοινώσεις αντικατοπτρίζουν τις απόψεις μόνο των συγγραφέων και η Επιτροπή δεν μπορεί να θεωρηθεί υπεύθυνη για οποιαδήποτε χρήση των πληροφοριών που περιέχονται στον κωδικό έργου: 2020-1-IT01-KA226-VET – 009004 CUP: G37H20002310006